V loňském roce obdarovalo:

348 Ježíšků 176 opravdu potřebných dětí 480 dárků (mimo oblečení, hygienických potřeb apod.) 439 finančních příspěvků

Tomáš, 29

Tomáš je velmi handicapovaný chlapec. Kvůli častým epileptickým záchvatům musí být neustále se svojí matkou. Žijí v 1+1, který je přeplněný věcmi. Otec je opustil v raném dětství. Jakákoli aktivita je pro Tomáše téměř nemožná, protože okamžitě dostává záchvat. Maminka i Tomáš žijí v absolutní izolaci od světa. Jediné, co je pro ně nyní možné, je přijít jednou za čas pomáhat do naší kavárny. Pouze když je toho Tomáš schopen. Přijďte se za Tomášem podívat, bude mít velikou radost.

(vs: 3112015)  • Léky - možnost dlouhodobého financování

    Tomáš potřebuje měsíčně velkou částku na nutné léky znichž pojišťovna ne všechny hradí. Pro maminku je to velká finanční zátěž a ne vždy může Tomášovi nutnou péči zaplatit. Tomášovi se vybrala pomerně velká částka na léčbu během akce Ježíšek 2014. Náročná léčba je bohužel celoživotní, a tak budeme za každý další příspěvek znovu vděčni. Děkujeme i pravidelným přispěvatelům.

Chci dlouhodobě pomoci

Pokud máte opravdu zájem dlouhodobě pomáhat, prosím kontaktujte koordinátorku projektu Pomoc na blízko:

Kristýna Doležalová
e-mail: k.dolezalova@zajiceknakoni.cz
tel.: 774 052 296


Za to, že chcete dlouhodobě pomáhat moc děkujeme!
Je dobré vědět, že přihlášením k dlouhodobé pomoci se k ničemu závazně neupisujete. Náš projekt se podobá adopci, ale o skutečnou adopci se nejedná! Můžeme si říkat, že dítko je "vaše" :) ale v den, kdy budete chtít spolupráci ukončit, ji ukončíme...

Jméno ježíška
*
E-mail ježíška
*
Telefon na ježíška
Doplňující informace

Ježíšku, prosíme o pár tvých údajů

Jméno ježíška *
E-mail ježíška *
Telefon na ježíška *
Kdy dojde k předání?